Nadřazená kategorie: odkaz

Půjčovna kostýmů

Vedlejší činností Luhačovického okrašlovacího spolku Calma je vytváření šatníků historických kostýmů a půjčovna kostýmů a módních doplňků. V naší půjčovně si můžete vyzkoušet a zapůjčit k nekomerčnímu využití kostým, zúčastnit se v něm soukromé, společenské nebo kulturní akce či fotografování.

Luhačovický okrašlovací spolek Calma si vyhrazuje, aby vypůjčitel prezentoval repliku historického kostýmu dle doporučení, s vhodnými doplňky, řádně upraven dle instrukcía v historických souvislostech.

Vypůjčitel podepisuje s půjčitelem zápůjční list, jehož podpisem se zavazuje k respektování daných podmínek a doby výpůjčky. Vypůjčitel odpovídá za jakékoliv poškození, znehodnocení, zkázu nebo ztrátu předmětu výpůjčky, ať už vznikly jakýmkoliv způsobem, až do výše celkové odhadní ceny. Vypůjčitel je povinen vzniklou škodu uhradit.

Výše půjčovného: CENA PŮJČOVNÉHO 200 - 1000 Kč,- ZA KOMPLET

Přehled kostýmů: